Carpe diem

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "Carpe Diem" w Szczecinie

Spotkania terapeutyczne – Szczecin

W naszej poradni prowadzimy spotkania terapeutyczne dla dzieci z trudnościami w funkcjonowaniu emocjonalnym i społecznym, zajęcia dla dzieci przejawiającymi trudności w zakresie nadmiernej ruchliwości i impulsywności, jak również dla dzieci nadmiernie nieśmiałych. Pomagamy dzieciom mającym problemy w interakcjach społecznych, uczymy jak przełamać bariery i strach przed kontaktami oraz uczymy budować trwałe, wartościowe relacje.

Psychoterapia i socjoterapia dzieci oraz inne formy pomocy psychologicznej

Stawiamy diagnozy psychologiczne, w ramach naszej poradni działają też grupy terapeutyczne dla dzieci. Nasi psycholodzy dziecięcy mają bogate doświadczenie w pracy z małymi Pacjentami. Problemy dzieci mogą mieć różne podłoże, kluczowe jest tu trafnie postawiona diagnoza psychologiczna i wybór odpowiedniej formy terapii. Udzielamy m.in. pomocy dzieciom przy rozwodzie rodziców, zajmujemy się psychoterapią i socjoterapią. Prowadzimy również terapię indywidualną dla dzieci i młodzieży. Robimy wszytko, co w naszej mocy, by pomóc uporać się dzieciom, które do nas trafiają, z nękającymi je problemami.

Pomoc psychologiczna w placówce lub w domu

Pomoc psychologiczną realizujemy w naszej placówce w Szczecinie albo w domu Pacjenta. Wiele osób czuje się najbezpieczniej w środowisku domowym, co pomaga w nawiązaniu prawidłowych relacji z terapeutą. Szczególnie dotyczy to osób po traumach takich jak wypadki drogowe czy prześladowania w szkole. Terapię realizują osoby doświadczone – magistrowie psychologii, wykwalifikowani pedagodzy i logopedzi. Termin wizyty można ustalić telefonicznie lub drogą e – mailową. Zapraszamy do współpracy.

ul. Pocztowa 35/1, Szczecin